CESTA S LUCIÍ

Je možné jít ke mně i na jednorázovou konzultaci. Ale mám ráda, když spolu projdeme určitou cestu, na které najdete sami sebe. Pochopíte, proč se vám některé věci dějí, najdete pro sebe spoustu pochopení a odpuštění. Je to cesta k sebepoznání a sebelásce

Ve výsledku bude vaše emocionální tělo ve věku fyzického a ve vypjatých situacích už nebude reagovat nějaká zraněná 6 letá holčička či chlapeček. Pochopíte a přijmete svoje rodiče nebo posuneme vztah s nimi alespoň do neutrálu. Jsou to základní stavební kameny vašeho života a bez toho, aby zaujali svá správná energetická místa ve vašem životě, to opravdu nepůjde. A taky vyrovnáme vaše vnitřní archetypy ženy a muže a naučím vás, jak je používat pro zdravou partnerskou komunikaci. Pokud tyto tři oblasti projdeme, budete skutečně dospělá, svobodná bytost.

Bude-li potřeba, mrkneme na příčiny nemocí, úrazů či zranění a zjistíme, jak je odstranit nebo alespoň stabilizovat.

Na konci si můžeme "pohrát" s vaší sebehodnotou a navýšit vaši "finanční hodnotu" a třeba i trošku posunout vaše finanční příjmy.

Je to cesta vedoucí k životu ve štěstí, zdraví, radosti a hojnosti.

Ze zkušenosti vím, že je zapotřebí minimálně šesti komplexních setkání - terapie LUX. V balíčku CESTA S LUCIÍ je jich pět a je možné jej zakoupit až po prvním samostatném setkání. Je to pro proto, abychom se nejdříve poznali a oba se rozhodli, zda spolu chceme cestu jít a trávit spolu čas. Chci, aby to bylo příjemné pro vás i pro mě ;-)

CESTA obsahuje 5 setkání terapie LUX, z toho jedno s ceremoniálním kakaem, a jednu lahvičku Bachových esencí.

Termíny setkání si dopředu naplánujeme. Je nutné absolvovat je v průběhu 6 měsíců nebo kratší doby - tempo si zvolíte sami. Pokud se rozhodnete cestu přerušit, platba je nevratná. Tím se zavazujete sami sobě proces dokončit a neutéct, jako třeba už mnohokrát. Nezaručuji, že za těchto 6 (včetně 1. samostatného setkání) celý proces dokončíme. Jak jsem již zmiňovala, je to minimální počet k tomu potřebný a velmi často tento počet opravdu stačí.