BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého. Dr. Bach objevil ve volné přírodě 38 květů a rostlin, které jsou specifické pro emocionální a mentální stav člověka. Výtažky z těchto bylin pomáhají člověku zvládnout nejrůznější emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Pomáhají nám zvládnout složité životní situace, ve kterých se často nacházíme - nemoc, rozchod, nejrůznější strachy, úzkosti, apod. "Bachovky" nám postupně odlupují slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě, a tím nám pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na cestu svojí duše a uskutečnit své sny a přání.

Bachovy esence míchám každému na míru, jen tak pracují, jak mají. V jedné uživatelské lahvičce je maximálně 7 esencí, které pracují s vašimi emocemi a léčí je na úrovni duše. Lahvička je při správném užívání na 3 týdny. Esence mohu vybrat i na dálku a poslat zásilkovnou. Stačí mi vaše údaje a fotka. 

Bachovy esence nás sami o sobě pomalu a nenápadně vedou k sobě. Odrývají naši podstatu. Pokud se spojí s kraniosakrální terapií nebo terapií Lux, jsou výsledky samozřejmě rychlejší. Ráda je používám jako doplněk k celkové terapii. Pomáhají zvládnout rozjitřené emoce ve větší jemnosti a laskavosti. 

"Nemoc není ani krutost, ani trest, ale pouze a jenom oprava, nástroj, kterým si naše vlastní duše posloužila, aby poukázala na naše chyby, aby nás zadržela před většími omyly, které by nadělaly větší škody, a aby nás zavedla zpět na cestu pravdy a světla, ze které bychom nikdy neměli sejít."

                                                                                               Edward Bach