Já sama jsem řešila vztah s rodiči téměř 20 let. Ne soustavně a intenzivně, ale ať už jsem šla na konstelace, kineziologii, osobní sezení, řešila vztah, mateřství, práci, VŽDYCKY TO SKONČILO U RODIČŮ!!! 🥶

VDĚČNOST

18.12.2022

Dneska den tak nějak plynul bez plánů, spontánně. Vykouklo sluníčko, tak jsem se rozhodla, jít se projít do toho krásného zimního dne, který je poslední roky u nás tak vzácný.

Nastoupíme proces sebepoznávání, seberozvoje a stále hledáme lepší a lepší verzi sebe. A náš vnitřní kritik jede a jede, pořád našeptává, že ještě nejsme v pořádku, že to může být ještě lepší, můžeme být ještě vyrovnanější, ještě víc přijímat ostatní, ještě víc naslouchat intuici, ještě více prožívat orgasmu, ještě, ještě, ještě... A k tomu všemu...

Dneska mě zaujaly kritické komentáře na FB pod příspěvkem jednoho řetězce. Nabízel adventní kalendář - 24 malých krabiček do kterých dáte dárečky. Za 99,- Kč. A prý: "Proč je to zase v angličtině?"

PROJEKCE

09.07.2022

KDYŽ ŘÍKÁŠ, CO BY JINÍ MĚLI ZMĚNIT, MLUVÍŠ O SOBĚ

Už tě obtěžují neustálé hádky, výčitky, dokazování, kdo měl pravdu, čekání, kdy už přijde a uzná chybu, tichá domácnost apod.? Pokud s tím chceš skoncovat, začni sám u sebe. Nemůžeš očekávat, že se změní ten druhý. Jediné, co můžeš ovlivnit, jsi ty, tvoje chování a tvoje reakce na druhé.

Asi před 2 měsíci jsme se s kamarádkou domluvily na celodenní jógovou akci, která má být zítra. Lístky zaplaceny, já jsem slíbila dopravu autem.

Milý Bože, co se nám to tu snažíš ukázat? Snažíš se nás přesvědčit, že je možné opravdu, ale opravdu všechno? Že ze dne na den přestane platit vše, čemu jsme ještě věřili, na co jsme spoléhali? Že nemáme jistotu ani v tom, že zítra ráno zase vyjde slunce?