Jméno LUCIE (nebo též Lucia) pochází z latinského slova LUX - světlo a význam jména je "světlá", "zářící". (zdroj: Wikipedie) Jelikož jsem i já nositelkou tohoto jména, věřím, že mé terapie pomohou vnést světlo do Vašeho života.

Jmenuji se Lucie Kohutová a narodila jsem se v roce 1978 v Kyjově. Od malička jsem měla takový ten dětský blíže nespecifikovaný sen "pomáhat lidem". Řízením osudu jsem ale vystudovala Vysoké učení technické v Praze, kde jsem pak pár let i žila. Tam jsem poprvé s odstupem a nadhledem uviděla svůj dosavadní život, začala mi docházet spousta souvislostí a vyvstala spousta otázek - ohledně výchovy, rodinných vztahů, mého osobního směřování, ...
V té době, asi ve svých 22 letech, jsem se poprvé setkala s alternativními metodami - kineziologií, Bachovými esencemi a rodinnými konstelacemi. A už to "jelo" ;-) Začal můj duchovní vývoj. Některé roky probíhal intenzivněji, jindy byl třeba i úplně v útlumu. Největší zlom nastal v mých 34 letech, když se začaly objevovat poměrně vážná zranění a nemoci. Nestačilo mi jedno varování, byla to opravdu intenzivní nálož v průběhu 3 let. V té době jsem úplně změnila celý svůj život, rozvedla se, odešlo mi ze života spousta lidí, ale zase jiní přibyli, pracovala jsem na svém vývoji velmi intenzivně, objevovala různé metody, později změnila i práci, udělala si kurzy a postupně jsem začala žít svůj dětský sen a "pomáhat lidem". Všechny choroby a diagnózy zmizely z mého života spolu se špatnými životními stereotypy. Věřím, že jsem nastoupila cestu svojí duše a tak se mohlo uzdravit i mé tělo tolik volající po změně.
Díky všem svým zkušenostem vím, jak velkou moc mají metody, které používám, a že každý máme život ve svých rukou. Nejsem zázračná čarodějka, která na Vás sáhne a všechno bude "růžové". Je potřeba Vaše vlastní uvědomění, Vaše pochopení, změna myšlení, nalezení cesty svojí duše. Já Vám v tomto hledání budu velmi ráda průvodcem a pomohu Vám "posvítit" si na všechny skryté překážky.