TERAPIE LUX S CEREMONIÁLNÍM KAKAEM

Miluji ceremoniální kakao a ráda ho popíjím i "jen tak" bez speciální ceremonie kolem. Může nahradit například ranní kávu. Je to laskavá, voňavá, hladivá medicína. Je to LÁSKA. Budu ráda, když se dostane mezi co nejvíce z vás. Otevírá srdce a to přece chceme 🤎 

Proto jsem se rozhodla pro tuto nabídku. Na úvod našeho společného setkání si spolu dáme šálek ceremoniálního kakaa. Připravím ho předem. Naladím se při přípravě na vás a vložím do něj záměr v souladu s vaší duší. Můžete si do něj pak vložit i svůj vlastní záměr. Duch kakaa vás vezme do vašeho srdce, otevře vás naslouchání vaší duše a vše půjde snadněji. Poté následuje terapie LUX jako obvykle.  


A tady je popis toho, co to ceremoniální kakao je, jaké látky obsahuje a jak tedy "čistě vědecky" otevírá to srdce a zklidňuje mysl:

Ceremoniální kakao je kakaová hmota ve své nejvyšší kvalitě. Kakaové boby jsou semena stromu kakaovníku, Theobroma cacao (Theobroma znamená v řečtině pokrm bohů). V této čisté podobě jsou jednou z nejkomplexnějších potravin vůbec, patří mezi tzv. superfood. Dodá nám spoustu důležitých prvků a minerálů: hořčík, vápník, draslík, měď, zinek, železo a mangan. Také vitamíny skupiny B, vitamín C a E, i zdravé tuky. Díky obsahu dopaminu a tryptofanu působí jako přírodní antidepresivum, navozuje pocit štěstí, podporuje koncentraci a kreativitu. Obsahuje dvakrát víc flavonoidů (látky, které mají kladný vliv na lidský organismus, zvláště pak na cévy) než červené víno a třikrát více než zelený čaj. Pomáhá k lepšímu prokrvení organismu, protože uvolňuje svaly a rozšiřuje cévy (= otevírá srdce). Tím také dochází k lepšímu okysličování všech orgánů, procesy ve vašem těle pak mohou snáze probíhat, a vy se cítíte lehčeji a uvolněněji (= zklidněná mysl).