Opečování těla i duše s ceremoniálním kakaem

Dopřejte jedinečnou péči a hýčkání vašemu tělu i duši. 

Sdělte svůj záměr duchu ceremoniálního kakaa a nechte jej s ním pracovat.


  • Úvodní rituální očištění prostoru, vás i mě za pomoci vykuřovacích bylin. 
  • Kranio-sakrální terapie vás na úvod vytrhne z reality. Zklidní vaše tělo i mysl, zpomalí myšlení, přivede téměř do meditativního stavu a tím vás dokonale připraví na další procesy. Rozum už zde nebude mít nadvládu, vše bude najednou plynout v lehkosti a radosti. Ošetření probíhá na masérském lehátku vleže na zádech. Dotýkám se velmi lehce vašeho těla a hlavy, přikládám ruce na i pod tělo. To vše přes oblečení. 
  • Ceremoniální kakao pro náš soukromý kakaový rituál připravím předem. Naladím se na vás a připravím jej v souladu s vaší duší. Obřad zahájíme krátkou meditací na ujasnění či vyjevení záměru. Následuje popíjení ceremoniálního kakaa*, bytí a rozjímání s duchem kakaa, volné plynutí, meditace a lehká diskuze o záměru a překážkách, které nám brání v jeho dosažení. Duch kakaa vás vezme do vašeho srdce, otevře vás naslouchání vaší duše a vše půjde snadněji. Můžete si přinést nějaký amulet (kámen, náramek, svíčku apod.), který dáte při obřadu na oltář. Předmět bude pak nabitý energií, která vám pomůže s uskutečněním vašeho záměru v realitě. 
  • OSHO Zen Tarot - aktuální náhled a odhalení neviděného k tématu nebo vztahu, který si zvolíte. 
  • Výběr Bachových květových esencí, které podpoří integraci všech zde započatých procesů v lásce a v souladu s vaší duší. Lahvička s kapátkem o objemu 30 ml. Vydrží při standardním užívání asi 3 týdny. 
  • Závěrečná jemná energeticko-manuální Breussova masáž zad v oblasti páteře třezalkovým olejem**. Rozpustí zbylé duševní, energetické a fyzické blokády. Má detoxikační účinky na všechny orgány. 
  • Lahvička epsomské soli nabité krystaly a obohacené o oleje, byliny a Bachovi esence dle aktuální inspirace pro domácí relaxační a detoxikační koupel. Dopřejte si doma půlhodinku ve vaně sami se sebou, až budete cítit potřebu zrekapitulovat si celý zážitek nebo se jen vrátit do úžasného pocitu klidu, pohody a péče. 

Kombinací těchto metod se dostanete do úplně jiné dimenze. Opustíte reálný svět, nebudete vnímat čas, dovolíte si nechat o sebe pečovat, ponoříte se hluboko do sebe. Bude jen tady a teď.  Kakao otevře vaše srdce a vy se tak ještě více otevřete všeobjímající lásce a propojíte se hlouběji se svým záměrem a sami se sebou. Setkáte se sami se sebou ve svém srdci. 
Celá péče trvá zhruba 3 hodiny. Pokud bude třeba více času, jistě si jej dopřejeme. Všechny procesy proběhnou přesně tak, jak bude třeba.


*Ceremoniální kakao je kakaová hmota ve své nejvyšší kvalitě. Kakaové boby jsou semena stromu kakaovníku, Theobroma cacao (Theobroma znamená v řečtině pokrm bohů). V této čisté podobě jsou jednou z nejkomplexnějších potravin vůbec, patří mezi tzv. superfood. Dodá nám spoustu důležitých prvků a minerálů: hořčík, vápník, draslík, měď, zinek, železo a mangan. Také vitamíny skupiny B, vitamín C a E, i zdravé tuky. Díky obsahu dopaminu a tryptofanu působí jako přírodní antidepresivum, navozuje pocit štěstí, podporuje koncentraci a kreativitu. Obsahuje dvakrát víc flavonoidů (látky, které mají kladný vliv na lidský organismus, zvláště pak na cévy) než červené víno a třikrát více než zelený čaj. Pomáhá k lepšímu prokrvení organismu, protože uvolňuje svaly a rozšiřuje cévy. Tím také dochází k lepšímu okysličování všech orgánů, procesy ve vašem těle pak mohou snáze probíhat, a vy se cítíte lehčeji a uvolněněji.

**Třezalkový olej je známý již od starověku. Ve starověké Spartě se mu pro jeho úžasné působení na lidské tělo říkalo balzám - třezalce se proto dodnes v Řecku říká balsamochorto - balzámová rostlina. U citlivých lidí se světlou pletí může hypericin (jež třezalka obsahuje) vyvolat fotosenzibilitu po pobytu na slunci, jejímž projevem je svědění nebo skvrny na kůži. Proto se po masáži třezalkovým olejem 24 hodin nesluňte.