TERAPIE LUX

Tato služba se neustále vyvíjí stejně jako já ;-) Používám zde veškeré metody, které znám, které jsem studovala, které jsem si přizpůsobila nebo vymyslela. Vždy záleží na tom, co klient právě potřebuje, jaké téma řešíme a také na tom, co komu vyhovuje. 

Nejčastěji zde pracujeme s vnitřním světem. Setkáte se se svým vnitřním dítětem (emocionálním tělem), vnitřní ženou a mužem a také si "popovídáte" se svými rodiči (a to i když už nežijí). 

Pokud řešíme fyzické problémy, úrazy, nemoci je vhodná metoda krmení démonů - zde zjistíme příčinu a můžeme dostat rady, jak dosáhnout zlepšení. 

Většina práce je na vás. Já pouze vedu do vnitřního světa, pokládám otázky a vy nacházíte odpovědi, prožíváte emoce. Dochází k vytažení potlačených částí vašeho emocionálního těla (podvědomí). Při tom prožíváte emoce, někdy i velmi silné - to se projevuje v těle fyzickém. A tím, že o všem mluvíme a popisujeme, aktivujeme i mentální tělo. Díky prožitku, aktivaci, spolupráci a propojení všech tří těl dochází k okamžitému rozpuštění vzorce, na který jsme v emocionálním těle narazili. A od tohoto okamžiku je mimo vaši realitu. Výsledky jsou okamžité a trvalé.

Pokud vám váš systém brání podívat se na určitou situaci ve vnitřním světě, můžeme použít náhledovou konstelaci , rozhovor s duší, sáhneme po Osho Zen tarotu nebo "vymyslíme" něco jiného. 

Ve správném vedení mi pomáhá má intuice, mé stále hlubší a stabilnější napojení na ZDROJ. Často naciťuji emoce a fyzické prožitky klienta a tak dostáváme potvrzení, když nevěříte sami svým vlastním prožitkům a tomu, že je to možné.

Až "vyhážeme" z hlavy ty nejhorší bludy a přesvědčení, mysl se vám trochu uklidní a zpomalí, začnete vnímat svoje tělo a možná pocítíte, že ani tělo ani mysl nejste vy. Ani tato úplně jiná a celkem už spokojená a zdravá bytost nejste vy. Že lze jít dál. Do ZDROJE, DOMŮ, k životu v lehkosti a jednoduchosti. Bez dramat, metod, snahy. I sem se spolu můžeme dostat. 

Nikdy u mě nejste ve změněném stavu vědomí ani vám nečtu myšlenky (někdy "jen" pocity) ;-)

Na závěr pro celkové zklidnění, harmonizaci a integraci ráda používám kraniosakrální terapii nebo biodynamiku.