TERAPIE LUX

Tato služba se neustále vyvíjí stejně jako já ;-) Používám zde veškeré metody, které znám, které jsem studovala, které jsem si přizpůsobila nebo vymyslela. Vždy záleží na tom, co klient právě potřebuje, jaké téma řešíme a také na tom, co komu vyhovuje. 

Nejčastěji zde pracujeme s vnitřním světem. Setkáte se se svým vnitřním dítětem (emocionálním tělem), vnitřní ženou a mužem a také si "popovídáte" se svými rodiči (a to i když už nežijí). 

Pokud řešíme fyzické problémy, úrazy, nemoci je vhodná metoda krmení démonů - zde zjistíme příčinu a můžeme dostat rady, jak dosáhnout zlepšení. 

Většina práce je na vás. Já pouze vedu do vnitřního světa, pokládám otázky a vy nacházíte odpovědi, prožíváte emoce. Dochází k vytažení potlačených částí vašeho emocionálního těla (podvědomí). Při tom prožíváte emoce, někdy i velmi silné - to se projevuje v těle fyzickém. A tím, že o všem mluvíme a popisujeme, aktivujeme i mentální tělo. Díky prožitku, aktivaci, spolupráci a propojení všech tří těl dochází k okamžitému rozpuštění vzorce, na který jsme v emocionálním těle narazili. A od tohoto okamžiku je mimo vaši realitu. Výsledky jsou okamžité a trvalé.

Na pomoc si někdy beru kyvadlo a tabulky (EST - energetická spirituální transformace) nebo použijeme náhledovou konstelaci (odkaz zde), pokud vám váš systém brání podívat se na určitou situaci ve vnitřním světě.

Ve správném vedení mi pomáhá má intuice, mé stále hlubší a silnější napojení na váš systém. Často naciťuji emoce a fyzické prožitky klienta a tak dostáváme potvrzení, když nevěříte sami svým vlastním prožitkům a tomu, že je to možné.

Nikdy u mě nejste ve změněném stavu vědomí ani vám nečtu myšlenky (někdy "jen" pocity) ;-)

Na závěr pro celkové zklidnění a harmonizaci ráda používám kraniosakrální terapii nebo biodynamiku.