BĚŽ PO RADOSTI

24.04.2023

Jak najít TO NAŠE POSLÁNÍ, činnost, co nás bude naplňovat a zároveň nám zajistí finanční hojnost? No, rozhodně TO NEVYMYSLÍME 🧐

Prostě BĚŽ PO RADOSTI. Nesnaž se vymyslet, jak to půjde, jak to může přinášet peníze, jak to můžeš dělat jako "povolání". Jen dělej to, co ti dělá radost. Vůbec to nemusí být to, čím se lidé běžně živí. Neomezuj se tím. Znám lidi, co se živí pro mě naprosto neuvěřitelnými věcmi.

Dám ti pár příkladů ze svého života. Moc jsem chtěla umět kranio a bachovky. Tak jsem šla na kurzy. Vůbec jsem neuvažovala, že to budu opravdu dělat, že se tím budu někdy živit. Prostě jsem to chtěla umět a co s tím pak, to se uvidí. Anebo taky ne 😉 Nikdy jsem nic takového nedělala. Jsem dopravní inženýrka 😂 a vždycky jsem dělala obchod a marketing.

A najednou jsem měla kurzy a kolega z práce (díky za důvěru Davide 💚) mě začal doporučovat svým známým a najednou mi začali volat lidi a objednávat se ke mně. Nebyla jsem na to připravená, neplánovala jsem to. Tak jsem začala dělat terapie po večerech doma v obýváku. Tak se to postupně dělo a rozvíjelo dál. Postupně pomalu a najednou: jsem terapeut a dělám jenom to a přináší mi to časovou flexibilitu a finanční hojnost a taky hojnost ve všech jiných směrech. A hlavně OPRAVDOVÝ POCIT NAPLNĚNÍ A ŽIVOTNÍ RADOST.

Mám víc kurzů. A i tam je to zase podle pravidla: BĚŽ PO RADOSTI. Když jsem šla na nějaký kurz, protože JSEM SI MYSLELA, že by se to mohlo hodit, mohlo by to rozšířit klientelu nebo tak něco, tak mně to k ničemu nebylo. Prostě mě to nebaví a nedělám to. Nebudu přece dělat nic, co mě nebaví. Ale když jdu někam vedena radostí, aniž bych věděla, co přesně z toho bude, TO JE ONO. Například Mohendžodáro. Ani jsem pořádně nevěděla, co to je 😂 Jen jsem věděla, že se tam dělají Oshovky, které miluju a které se chci naučit, tak jsem tam šla. A pak mě to celé uchvátilo a zajímala mě témata, která se učila na lektorských kurzech, tak jsem šla i tam. Ale pořád jsem neplánovala učit Mohendžodáro. A pak najednou se ve mně objevila ta touha předávat to dál, a TAK SE TO I DĚJE. Učím Mohendžodáro. V radosti, bez kalkulu, bez plánu, bez očekávání.

Jakmile už "to máte" a zapomenete na radost a začnete to "dělat hlavou" a pro peníze, je to začátek konce. Takto to nepůjde moji milí.

Takže BĚŽ PO RADOSTI a "ono se to nějak stane". NEVYMYSLÍŠ TO. Máš omezenou představivost svými zkušenostmi. Tvé vědomí tě nepouští do nekonečných možností, které má "Vesmír, Bůh, Stvořitel…" k dispozici. Nech ho, ať tě překvapí. Umí fakt přinést nevymyslitelné. JEN MU DO TOHO NEKECEJ 😉

MUSÍTE ZŮSTAT PROSTI ÚSILÍ, PROSTI MYSLI.