DŮVĚŘUJ TVŮRCI A JEHO PLÁNŮM

22.04.2022

Asi před 2 měsíci jsme se s kamarádkou domluvily na celodenní jógovou akci, která má být zítra. Lístky zaplaceny, já jsem slíbila dopravu autem.

Mám ale za sebou náročný týden, jsem unavená a nedokážu si představit zítra zase vstávat a celý den cvičit. Už včera jsem se to snažila nějak vymyslet, vyřešit. Nechtěla jsem říct, že nejedu, protože by to kamarádce zkomplikovalo dopravu. Nemohla jsem přijít na žádné řešení, tak jsem to odevzdala:

"Bože (Vesmíre, Stvořiteli, Živote, ...), nevím, co s tím. Nějak to vyřeš, prosím Tě. Ať to dopadne, jak chce. Když se nic nestane, tak já tam prostě pojedu podle plánu, jen ať to přežiju ve zdraví prosím. Ale já bych se tak potřebovala vyspat. Úplně ze všeho nejvíc toužím po dlouhém ranním spánku."

No a dnes mi kamarádka volá: "Luci, šílený den, všechno se mění. Já dnes jedu ke kamarádce, která bydlí kousek od té akce a budu tam spát a zítra ráno přijdu rovnou tam. Nezlobíš se, prosím, že s tebou ráno nepojedu?"

"Óóó Bože, děkuji 🙏, líp si to vymyslet nemohl!" Takže já se ráno v klidu vyspím a přijedu později. Sice přijdu o část programu, ale to mi vůbec nevadí. A kamarádku pak vezmu domů, jak jsem slíbila. Já dostanu vše, co jsem chtěla! Spánek, akci a dodržím závazek, který jsem dala. DOKONALÉ!!! Takto jsem si to opravdu ani nedokázala představit 😉

Někdy si můžeme dovolit poprosit o pomoc, odevzdat to, nechat plynout, jen DŮVĚŘOVAT. "On" má s námi vždy nějaký plán a vždy je to pro nás OK 😉 I když to někdy pochopíme až později.