NAŠE REALITA JE TVOŘENA NAŠIMI MYŠLENKAMI

04.12.2021

Realitu si tvoříme svými myšlenkami - něco podobného jsem už četla mnohokrát. Ale nyní se s tím plně ztotožňuji, protože to zažívám. A čím dál rychleji. Dříve uběhlo od myšlenky nebo vyslaného přání do jeho realizace spousta času - roky, měsíce. Poslední dobou je to hned. Ne všechno, samozřejmě, ale některých případů se nedá nevšimnout a občas jsem dost překvapená 😊.

Pár příkladů:

  1. Toužila jsem po nových vykládacích kartách. Dívala jsem se po nějakých na internetu, ale žádné mě neoslovily. Tak jsem to po pár dnech "vzdala" a říkám si: "Někde se nějaké objeví, končím s hledáním." A ten den mi přišla zpráva od mé drahé přítelkyně z Německa. Napíšeme si jednou za pár měsíců, takže zpráva nečekaná. A tam fotka tří karet a nahrané zprávy s výkladem těchto karet pro mě. Nejenže mě zahřála u srdce ta láska a péče, které se mi dostalo, ale při prvním pohledu na karty to bylo: "Wau, to jsou ony, ty chci. Ale jsou v Němčině☹" No ale když jsem se na ně zeptala, tak mi přistál ve zprávě odkaz na českou verzi bo nedávno vyšly i v češtině 😉

  2. Moc jsem si přála jít se projít do přírody aspoň na chviličku. Ale slíbila jsem to odpoledne dceři, že se budu věnovat jí. Ona procházky nemá ráda, dostat ji ven, je nadlidský úkol a fakt mi to za ty kecy nestojí 😁 No a najednou slyším: "Mami, nepůjdeme se projít? Já bych šla někam ven." ???????? Jako vážně? Doslova do minuty bylo mé přání vyslyšeno.

  3. Byla u mě klientka. Kontaktovala mě před příchodem ze 2 telef. čísel, přišla o půl hodiny později, neměla hotovost na zaplacení, měla vyčerpaná data, takže nemohla udělat bankovní převod na místě a celé sezení proběhlo řekněme "nestandardně". A já jsem si celou dobu říkala, že to nebude OK, a že mi beztak ty peníze nepošle. Hned druhý den bylo jedno z čísel neexistující, druhé nebrala z mého ani jiného čísla, nijak nereagovala. Tak jsem se smířila s tím, že platba neproběhne. Po pár dnech před usnutím mi přišla myšlenka: "Hej, co blbneš?! Svoji realitu si tvoříš svými myšlenkami! Proč by ti nezaplatila? Pojď to změnit. Ona ti zaplatí." Dala jsem této myšlence absolutní důvěru, absolutní důvěru síle své myšlenky a svému tvůrcovství a myslím, že tam proběhla i představa, jak se peníze přepisují z účtu na účet...už jsem usínala. A ráno v oznámeních platba. Částka byla o půlnoci připsána 😉

Proč se to tak neděje i tobě? Jsme svými myšlenkami příliš zahlceni. Trpíme vnitřní samomluvou, přehráváme si rozhovory pozpátku i dopředu, neumíme být tady a teď, myslíme na několik věcí najednou, sledujeme televizi, přemýšlíme u toho o práci a ještě si vyprávíme s partnerem. Jsme plni nedůvěry a pochybností sama sobě. Naše realita se pak tvoří z toho zmatku a nám připadá totální blbost, že to, co žijeme jsou opravdu naše přání. Ale je to tak. Jsem si jistá.

A jak z toho ven?
Začni meditovat aspoň 12 minut denně. Postupně více. Začni si stále připomínat jsem TADY A TEĎ, a tak i buď. Dělej vždy JEDNU VĚC, a to s plnou pozorností. Vnímej svoje myšlenky a pokud vysíláš přání, dej jim ABSOLUTNÍ DŮVĚRU. Nesmí tam být ani zrnko pochybnosti.


!! TVŮRCE JSI TY - PŘIJMI TUTO ZODPOVĚDNOST !!