PROJEVOVAT SVOJE EMOCE JE SELHÁNÍ!!!

13.01.2023

PROJEVOVAT SVOJE EMOCE JE SELHÁNÍ!!! 

Toto přesvědčení JSEM MĚLA HLUBOKO V SOBĚ ZAKOŘENĚNÉ někdy z ranného dětství. A PROJEVOVALO SE ve všech oblastech mého života, ale hlavně V PARTNERSKÝCH VZTAZÍCH. 

Všechno jsem dusila v sobě, vlastně jsem ani nevěděla, co dusím, protože KE SVÝM EMOCÍCM JSEM NEMĚLA PŘÍSTUP ANI JÁ SAMA. Byly pohřbené opravdu velmi hluboko. Jenom jsem pociťovala věčnou nespokojenost, nenaplněnost a pak nastávaly výbuchy, hysterické scény, divoké hádky, ... poté pocity křivdy, nepochopení a utvrzovala jsem se tím v dalším svém (teď už vím, že dalším nesmyslném) přesvědčení, že MUŽI NECHÁPOU NAŠE EMOCE, NEROZUMÍ ŽENÁM. 

Jenomže když pak přišla od mého tehdejšího terapeuta otázka, co vlastně chci, co mám ráda, ... nevěděla jsem. JÁ SAMA JSEM VLASTNĚ NEVĚDĚLA, CO CÍTÍM, co mi vadí, co potřebuji, co chci a CHTĚLA JSEM, ABY TO VĚDĚL MŮJ MUŽ! Jaký nesmysl, že? 

Teď už vím, že nejdřív musíme rozumět sami sobě, poznat se, DOSTAT SE DO KONTAKTU PRÁVĚ SE SVÝMI EMOCEMI a až PAK NÁM MŮŽOU POROZUMĚT OSTATNÍ.

Velkou TRANSFORMACI V PARTNERSKÉM VZTAHU jsem zažila, když jsem poznala práci s vnitřním světem, konkrétně archetypy VNITŘNÍ MUŽ A VNITŘNÍ ŽENA. Díky této technice jsem šla více do svojí hloubky, začala ZJIŠŤOVAT, co mi opravdu vadí, CO CHCI, co potřebuji a ZAČALA JSEM Z TÉTO HLOUBKY I KOMUNIKOVAT.

A voalá: MUŽ MI ZAČAL ROZUMĚT!!!

Ano, MUŽI OPRAVDU NAŠIM EMOCÍM A POTŘEBÁM ROZUMÍ A UMĚJÍ JE PŘIJÍMAT. Jen musíme komunikovat ty opravdové emoce, z hloubky, ze srdce, ne ty z hlavy.

A ty se tuto techniku MŮŽEŠ TAKY NAUČIT.

Těším se na tebe 

Lucie 💕