TÉMA ŽENSTVÍ – aktuálně v mém životě

22.05.2021

Asi před 3/4 rokem jsem se přihlásila do roční školy pro ženy - podrobnosti se dozvíte, až bude čas 😉 Důvodem byly hlavně aktivní meditace, které jsem se toužila naučit na lektorské úrovni. Odrazovalo mě právě to, že tato škola je pouze pro ženy, ale touha po meditacích byla silnější.
No ale nic se neděje jenom tak, že 😉 Začátek školy byl postupně odkládán, až se to protáhlo na již zmíněného 3/4 roku. Mezitím jsem se ve svém životě, duchovním růstu a osobnostním rozvoji zase kousek posunula. A ze všech stran se na mě začíná hrnout téma ŽENSTVÍ. A to ve smyslu, že je to právě téma, na kterém je čas zapracovat.
Od svých klientů i jinde často slyším, jak jsem tvrdá, ostrá, urputná. A i já sama začínám pociťovat touhu více zjemnit, zvolnit, nechat vše více plynout, přivítat do života více lehkosti a radosti, což jsou všechno právě ženské kvality. Při prvním týdnu školy, který jsem právě absolvovala, jsem si toto vše začala postupně uvědomovat a rekapitulovat a bylo mi jasné, proč jsem zrovna na škole výhradně pro ženy, a že pro mě bude znamenat mnohem víc než znalost nových technik.
Mým darem duše, který manifestuji v každém svém konání je láska. I za těmi drsnými slovy, která vás mají vykopat z prdele a dostat vás tak na cestu vaší duše je spousta lásky. Záměr je jasný, ale prostředky někdy nepochopeny 😉 Jak řekla má sestra z hvězdy, má spřízněná duše v tomto životě, která jde vždy za slova a vnímá obsah celého sdělení: "Přes tvou ostrost se k některým ta láska nestihne dostat." A to je škoda. Mám ji opravdu hodně a ráda bych do ní zahalila celý svět 🥰
Nehodlám ze sebe dělat éterickou vílu. Jsem holt jangový typ a nebudu popírat svoji přirozenost (https://cinskyhoroskop.etarot.cz/jang.php). Jen bych ráda trochu obrousila hrany.
A pravděpodobně se už něco děje. Má výše zmiňovaná přítelkyně mi přinesla vysokovibrační svíčku, které vyrábí. Růžovou s esencí ženství, aniž by ještě o tomto mém otevřeném tématu věděla. (Tedy evidentně se to k ní na nějaké úrovni vědomí už dostalo 😉) A když jsme byly s dcerou kupovat boty pro ni, nedokázala jsem odejít bez růžových chlupatých bačkůrek, které samozřejmě vůbec nepotřebuju 😂🤦‍♀️
Jsem zvědavá, co bude dál 🤓

S láskou

Lucie💕