VDĚČNOST

18.12.2022

VDĚČNOST

Dneska den tak nějak plynul bez plánů, spontánně. Vykouklo sluníčko, tak jsem se rozhodla, jít se projít do toho krásného zimního dne, který je poslední roky u nás tak vzácný.

Při oblíkání jsem si uvědomila POCIT VDĚČNOSTI za ty heboučké hřejivé termo legíny, měkké pohodlné, ale pevné a hřejivé pohorky, barevnou hřejivou čepici, ... za každý kousek oblečení. Za to, že můžu jít ven, že svítí slunce, mrzne, za vše. A tak mi bylo prostě jen tak fajn.

Dříve to bylo více programové: Buď každý den za něco vděčná.

A teď stále častěji několikrát za den přichází tento pocit sám. V podstatě za vše, co se děje. Že můžu jít do práce pěšky, že můžu jet autem, že vůbec můžu pracovat, že mám postel, že mám jídlo (to je moje velká vděčnost 😁) a tak různě.

Prostě přijde ten krásný hřejivý pocit stále častěji. A je to moc příjemné, hned je život spokojenější. Doporučuji VDĚČNOST ZAŽÍVAT CO NEJČASTĚJI. Je to velmi SILNÁ EMOCE S VYSOKOU VIBRACÍ a skutečně transformuje náš život. Tedy pouze tehdy, když je skutečně prožitá a procítěná v srdci, když to hřeje.

Vždyť to už znáš: cítím se v hojnosti/radosti/štěstí (jsem vděčná, za to, co mám) = přitahuji si hojnost/radost/štěstí do svého života. A tak se ti díky vděčnosti začne měnit život.

Tak začni s nějakou technikou, pokud potřebuješ poradit, poradím 😉 a pak už se to začne dít samo častěji a častěji.

Buď tvůrce 😉

A taky děkuji Marušce za tuto píseň: DěkovatSeDá


S láskou a vděčností, že to můžu sdílet

Lucie ❤